Police s květníkem XL černá Cubist

Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní... více informací »
Police s květníkem XL černá Cubist
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní...

Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní nádech každé místnosti v domácnosti nebo kanceláři. Pro další zvýšení funkčnosti a vizuální přitažlivosti kubismu má police dva vestavěné nádoby z přírodního bukového dřeva a dva kovové podnosy, které lze použít k uložení různých předmětů. Odnímatelné květináče z bukového dřeva jsou velmi praktické a lze je použít k vystavení vašich oblíbených květin nebo k uložení různých kancelářských nebo domácích potřeb. Polka obsahuje všechny potřebné montážní prvky a pokyny.
Rozměry balení: 25,2 x 6,7 x 19,5 cm
Hmotnost produktu: 3,1 kg
Výrobce: Möbler
Velmi oblíbený produkt Police s květníkem XL černá Cubist je k dostání přímo tady na našich stránkách ve známé kategorii regály a poličky! Mrkněte na unikátní produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze.

Zlevněný produkt Police s květníkem XL černá Cubist od známého výrobce Möbler jde sehnat zde teď právě levně. Nyní za 2 599 Kč.