Police s organizérem Attack černá

Polka s organizérem je dokonalým řešením do haly, koupelny nebo kosmetického koutku. Obdélníková polka je vybavena polkou MDF a... více informací »
Police s organizérem Attack černá
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Polka s organizérem je dokonalým řešením do haly, koupelny nebo kosmetického koutku. Obdélníková polka je vybavena polkou MDF a...

Polka s organizérem je dokonalým řešením do haly, koupelny nebo kosmetického koutku. Obdélníková polka je vybavena polkou MDF a nádobou. Ozdobné dva obruče dodávají polka industriální styl. Jeho moderní a průmyslový design dodá vašemu interiéru charakter a nabídne málo úložného prostoru. Nejsou zahrnuty žádné montážní šrouby.
Výrobce: Möbler Tento levný produkt můžete najít bez obtíží tady na webu umístěný v kategorii regály a poličky. Nyní pořídíte vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky jednoduše online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kus Police s organizérem Attack černá pocházející od značky Möbler jde pořídit právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Pouze nyní za 799 Kč.