Police Seaford Octagon dub

Nástěnný Seaford Octagon změní interiér vašeho interiéru. Seaford je kolekce nadčasového moderního průmyslového nábytku... více informací »
Police Seaford Octagon dub
Značka: Möbler
3 199 Kč
Do obchodu
Nástěnný Seaford Octagon změní interiér vašeho interiéru. Seaford je kolekce nadčasového moderního průmyslového nábytku...

Nástěnný Seaford Octagon změní interiér vašeho interiéru. Seaford je kolekce nadčasového moderního průmyslového nábytku charakterizovaného kovovými rámy a MDF tyčemi v elegantní dýze. Polka Seaford Octagon obsahuje tři police různých velikostí, na které můžete umístit předměty různých velikostí. Díky neobvyklému uspořádání polic může nábytek jistě plnit i dekorativní funkci. Tmavé barvy dodávají celek eleganci a charakter, takže se perfektně hodí do místnosti pro mládež a do kanceláře. Knihovna je vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky a černě lakovaného kovu s matným povrchem. Nadčasový tvar šestiúhelníku se ocitne v moderním a odvážném uspořádání.
Hmotnost: 8 kg
Výrobce: Möbler Nejprodávanější kus Police Seaford Octagon dub máte možnost dostat rovněž tu na webu umístěný v rubrice regály a poličky! Nyní si můžete pořídit akční kusy z této populární kategorie za báječnou cenu! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na více kousků od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Möbler pro své zákazníky nabízí špičkové produkty

Kvalitní produkt Police Seaford Octagon dub od značky s dlouholetou historií Möbler můžete koupit v aktuální nabídce trvale výhodně. Aktuálně výhodně za 3 199 Kč.