Přírodní židle technoratan PAULINA

Přírodní židle Technoratan Paulina Hledáte odolné křeslo či židli na terasu, zahradu nebo balkon? Židle PAULINA v přírodním... více informací »
Přírodní židle technoratan PAULINA
Značka: Möbler
8 699 Kč
Do obchodu
Přírodní židle Technoratan Paulina Hledáte odolné křeslo či židli na terasu, zahradu nebo balkon? Židle PAULINA v přírodním...

Přírodní židle Technoratan Paulina

Hledáte odolné křeslo či židli na terasu, zahradu nebo balkon? Židle PAULINA v přírodním dekoru z technoratanu, který je odolný vůči povětrnostním podmínkám je přesně to co potřebujete. Tento materiál umožňuje použití židlí bez ohledu na sezónu. Židle je velmi pohodlná díky svému tvaru a dodávána včetně kvalitního polstrování.

 

Rozměry

Šířka: 60cm
Hloubka: 70cm
Výška: 88cm
Výška sedadla: 46cm
Hloubka sedadla: 46cm
Přehled použitých barev: přírodní;béžová
Přehled použitých materiálů: dřevo;technoratan

Výrobce: MöblerVýjimečný a žádaný produkt Přírodní židle technoratan PAULINA je k dostání v pohodě na webu umístěný v rubrice zahradní židle a křesla. Máme pro vás skvělé zboží ve zmiňované sekci za parádní cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbler svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky

Tento akční kousek Přírodní židle technoratan PAULINA od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 8 699 Kč.