Psací stůl Dolem Industrial

Kancelářský stůl Dolem Industrial byl vyroben z přírodního dřeva. Základna nábytku byla vyrobena z černého kovu. Uprostřed... více informací »
Psací stůl Dolem Industrial
Značka: Möbler
4 799 Kč
Do obchodu
Kancelářský stůl Dolem Industrial byl vyroben z přírodního dřeva. Základna nábytku byla vyrobena z černého kovu. Uprostřed...

Kancelářský stůl Dolem Industrial byl vyroben z přírodního dřeva. Základna nábytku byla vyrobena z černého kovu. Uprostřed stolu je zásuvka, která vám umožní ukládat potřebné drobnosti. Stůl byl vyroben v industriálním stylu. Produkt je ideální pro kancelář nebo pracovnu.
Výrobce: Möbler Vynikající produkt Psací stůl Dolem Industrial můžete pořídit bezstarostně tu na webu v populární rubrice psací stoly. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této populární kategorie za akční cenu! Populární dodavatel Möbler vás obohatí o prvotřídní výrobky. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější výrobek Psací stůl Dolem Industrial od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler seženete u nás nyní levně! Aktuálně stojí u nás 4 799 Kč.