Psací stůl Simplet Tunn

Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do... více informací »
Psací stůl Simplet Tunn
Značka: Möbler
6 099 Kč
Do obchodu
Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do...

Psací stůl Simplet Tunn je ideálním řešením pro každý interiér. Jeho skandinávský a zároveň univerzální styl zapadá do jakéhokoliv uspořádání. Deska stolu je vyrobena z MDF desky v bílem polomatném provedení. Nohy jsou vyrobené z dubu. Stůl bude ideální pro dětský pokoj nebo kancelářské prostory.

Výška (cm):74
Šířka (cm):120
Hloubka (cm):60
Výrobce:simplet
Barva:bílá, přírodní
Barva nohou:přírodní dřevo
Barva desky:bílá
Materiál:dřevo , deska MDF
Materiál desky:MDF deska
Základní materiál:dřevo
Tloušťka desky stolu (cm):1
Forma stolní desky:obdélník
Vyžaduje montáž:ano
Typ materiálu:dřevo dubové, deska MDF
Provedení:pololesklé
Typ základního materiálu:dřevo dubové
Typ dřeva:dubová dýha
Styl:moderní
Výrobce: Möbler Ve slevě produkt Psací stůl Simplet Tunn jde sehnat nyní tady na našem webu zařazený v rubrice psací stoly! Mrkněte na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za super peníze! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Psací stůl Simplet Tunn od výrobce Möbler jde nakoupit tady teď právě skutečně výhodně. Nabídky od 6 099 Kč.