Psací stůl WRITEX černý

Psací stůl Writex je dokonale řešení do kanceláře nebo domácího kabinetu. Je vyrobený z desky MDF, zakončené dubovou dýhou v... více informací »
Psací stůl WRITEX černý
Značka: Möbler
7 399 Kč
Do obchodu
Psací stůl Writex je dokonale řešení do kanceláře nebo domácího kabinetu. Je vyrobený z desky MDF, zakončené dubovou dýhou v...

Psací stůl Writex je dokonale řešení do kanceláře nebo domácího kabinetu. Je vyrobený z desky MDF, zakončené dubovou dýhou v černé barvě. Má objemnou zásuvku, která usnadní úschovu věcí i udržování pořádku na desce.
Výrobce: Möbler Akční a ve slevě produkt Psací stůl WRITEX černý je dostupný aktuálně na stránkách ve známé kategorii psací stoly! Podívejte se na ostatní zboží ze zmíněné kategorie jednoduše online! Výrobce Möbler má prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější produkt Psací stůl WRITEX černý od známé společnosti Möbler můžete pořídit tady za super cenu! Nabídky již od 7 399 Kč.