Rámeček Corda 40×33

Fotorámeček Corda vypadá skvěle v každé místnosti. Můžete v něm zobrazovat svou oblíbenou fotografii, plakát, ale i sušené... více informací »
Rámeček Corda 40x33
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Fotorámeček Corda vypadá skvěle v každé místnosti. Můžete v něm zobrazovat svou oblíbenou fotografii, plakát, ale i sušené...

Fotorámeček Corda vypadá skvěle v každé místnosti. Můžete v něm zobrazovat svou oblíbenou fotografii, plakát, ale i sušené listy! Rám je vyroben ze dřeva paulovnia, odolného bavlněného provázku a skla. Může být zavěsený jak horizontálně, tak vertikálně. V fotorámečku může byt umístěna fotografie ve formátu 11×14 nebo 8×10.

Výška (cm):40
Šířka (cm):33
Hloubka (cm):2
Materiál:dřevo , přírodní vlákno
Barva:přírodní
Výrobce:UMBRA
Výrobce: Möbler
Tento skvělý produkt Rámeček Corda 40×33 máte možnost najít ještě tady a teď na našem webu v rubrice obrazy. Prozkoumejte ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online. V očích zákazníků populární značka Möbler pro své zákazníky dodává top produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento velmi oblíbený výrobek Rámeček Corda 40x33 od společnosti Möbler pohodlně pořídíte zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 599 Kč.