Rámeček Exhibit bílý

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha... více informací »
Rámeček Exhibit bílý
Značka: Möbler
1 399 Kč
Do obchodu
Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha...

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha vašich oblíbených fotografií. Má broušenou kovovou lištu se sponami a držáky pro uložení pěti fotorámečků různých velikostí. S programem Exhibit můžeme vytvářet zajímavé koláže z fotografií, a to při minimálním poškození stěn. Konzoly s rámečky jsou zavěšeny na lamele, což umožňuje jejich přesunutí a vytvoření různých rozložení fotografií. Díky flexibilním vodorovným zavěšovacím vlastnostem je Exhibit vynikajícím doplňkem pro šikmé zavěšení, např. Na schody.
Hmotnost: 2,5 kg
Rozměry balení: 29,13 x 10,75 x 1,88 cm
Výrobce: Möbler Designový produkt můžete koupit také na stránkách zařazený v sekci obrazy. Nyní pořídíte další produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další skvělé kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Möbler má ve stále nabídkce kvalitní sortiment

Nejprodávanější kousek Rámeček Exhibit bílý od skvělého výrobce Möbler pohodlně seženete tady teď skutečně levně. Výhodně za cenu 1 399 Kč.