Rámeček Exhibit zlatý matný

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha... více informací »
Rámeček Exhibit zlatý matný
Značka: Möbler
1 899 Kč
Do obchodu
Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha...

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha vašich oblíbených fotografií. Má broušenou kovovou lištu se sponami a držáky pro uložení pěti fotorámečků různých velikostí. S programem Exhibit můžeme vytvářet zajímavé koláže z fotografií, a to při minimálním poškození stěn. Konzoly s rámečky jsou zavěšeny na lamele, což umožňuje jejich přesunutí a vytvoření různých rozložení fotografií. Díky flexibilním vodorovným zavěšovacím vlastnostem je Exhibit vynikajícím doplňkem pro šikmé zavěšení, např. Na schody.
Hmotnost: 2,5 kg
Rozměry balení: 29,13 x 10,75 x 1,88 cm
Výrobce: Möbler Exkluzivní produkt Rámeček Exhibit zlatý matný můžete dostat mimo jiné tu na stránkách v populární rubrice obrazy. Máme pro vás parádní produkty z této rubriky za příznivou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Möbler vám může poskytnout vynikající zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Velmi žádaný výrobek Rámeček Exhibit zlatý matný od dodavatele zboží Möbler je dostupný zrovna dneska extra výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 1 899 Kč.