Rámeček Global 20×25 matný/mosaz

Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů... více informací »
Rámeček Global 20x25 matný/mosaz
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů...

Kombinujte osvětlovací technologii s dekoratívním prvkem. Fotorámeček s zabudovaným LED pásem vytváří světlo podél okrajů skla. Glo napájené kabelem USB je skvělým doplňkem k psacímu stolu, protože lze ho připojit k počítači. Glo lze také použít jako noční lampu a vypadá skvěle na nočním stolku. Rám můžete také přeměnit na paměťovou desku pomocí značkovačů.

Výška (cm):25
Šířka (cm):20
Hloubka (cm):6
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:mosaz
Výrobce: Möbler Tento velmi žádaný produkt Rámeček Global 20×25 matný/mosaz je k dostání v pohodě tu v kategorii obrazy. Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu! Tento výrobce Möbler dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty

Tento velmi oblíbený produkt Rámeček Global 20x25 matný/mosaz od společnosti s předním postavením na trhu Möbler lze zakoupit tady skutečně levně! Právě teď za cenu 799 Kč.