Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo

Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn... více informací »
Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn...

Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn vodorovně nebo svisle. Díky háčkům na rámu vzadu jej můžeme také zavěsit na zeď. Tento praktický design má záložky, které se otevírají na zadní straně a umožňují vám snadno aktualizovat vaše oblíbené fotografie. Edge je perfektní dekorace na stůl, polici na knihy nebo na noční stolek. Sdílejte své oblíbené okamžiky moderním a jedinečným způsobem přidáním jednoduchého, ale dynamického doteku do vašeho domova, kanceláře nebo ložnice s Edge. Okraj je vyroben z pryskyřice napodobující bílou žulu a je k dispozici také v povrchových úpravách z přírodního a zoufalého ořechového dřeva.
Rozměry balení: 28 x 23 x 8 cm
Výrobce: MöblerVelmi žádaný produkt lze zakoupit právě zde u nás v sekci obrazy! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na více kousků od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený kus Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo od výrobce se skvělou pověstí Möbler pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách napořád výhodně! Výhodně za 699 Kč.