Rámeček na fotografie Flaming zlatý

Rám Flaming je dekorace ve stylu glamour, která vám připomene jen hezké okamžiky. Rám je vyroben ze zlatě zbarveného kovu. Rám ve... více informací »
Rámeček na fotografie Flaming zlatý
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Rám Flaming je dekorace ve stylu glamour, která vám připomene jen hezké okamžiky. Rám je vyroben ze zlatě zbarveného kovu. Rám ve...

Rám Flaming je dekorace ve stylu glamour, která vám připomene jen hezké okamžiky. Rám je vyroben ze zlatě zbarveného kovu. Rám ve tvaru plameňáka byl vyplněn mřížkou uvnitř. Rám je dodáván se čtyřmi kovovými sponami. Rámeček kolem něj zdobí světelný věnec, který efektně osvětluje fotografie. Osvětlení v rámečku funguje na 2 x AA baterie (nejsou součástí balení).
Rozměry balení: 15 cm x 35 cm x 53 cm
Výrobce: Möbler
Designový produkt Rámeček na fotografie Flaming zlatý lze koupit právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii obrazy! Nyní můžete koupit zlevněné zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbler svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky. Nové kousky každý den.

Akční a ve slevě kus Rámeček na fotografie Flaming zlatý od společnosti s předním postavením na trhu Möbler snadno seženete právě teď za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 499 Kč.