Rámeček na fotografie Infinity 10/15 černý

Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity 10/15 černý
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí...

Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí jedinečného fotorámečku Infinity. Infinity je poutavý fotorámeček. Nekonečno budí dojem, že se fotografie vznášejí mezi dvěma kulatými skleněnými tabulemi. Infinity je k dispozici v různých barvách a velikostech, takže můžeme vytvářet zajímavé úpravy stěn. Několik fotorámečků Infinity připojených vedle sebe vytváří skvělou fotogalerii. Rám je vyroben z černě lakovaného kovu a skleněných panelů, mezi které jsme vložili fotografie. Můžeme dát rám nebo zavěsit na zeď.
Rozměry balení: 8,8×8,8×2,25cm
Výrobce: Möbler
Akční produkt Rámeček na fotografie Infinity 10/15 jde koupit aktuálně tady na stránkách zařazený v kategorii obrazy. Najděte si ještě podobné produkty z této známé rubriky v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler pro vás připravuje vynikající sortiment.

Oblíbený kousek Rámeček na fotografie Infinity 10/15 černý od dodavatele zboží Möbler snadno můžete sehnat v naší online nabídce za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 599 Kč.