Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výrobce: Möbler
Ve slevě tento produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom pořídíte v pohodě tady na stránkách umístěný v rubrice obrazy. Získejte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Möbler má v nabídce top sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom od známé kvalitní značky Möbler máte možnost sehnat teď výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 599 Kč.