Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výrobce: Möbler Akční kousek Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 máte možnost sehnat zrovna u nás v oblíbené rubrice obrazy. Nyní najdete skvělé zboží z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler vám poskytuje prvotřídní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zajímavý výrobek Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom od výrobce Möbler snadno najdete aktuálně na našich stránkách za super cenu. Aktuálně stojí u nás 699 Kč.