Rámeček Prisma 10×10 Brass

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z... více informací »
Rámeček Prisma 10x10 Brass
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z...

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z kovu. Rámeček z drátů zdvihne vaše fotografie mezi dvěma skleněnými tabulemi a konstrukce na zadní straně rámu vytvoří nápadný a okouzlující dekorativní prvek.

Výška (cm):15
Šířka (cm):15
Hloubka (cm):8
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:mosaz
Výrobce: MöblerVelmi žádaný výrobek Rámeček Prisma 10×10 Brass máte možnost sehnat nyní tady na webu zařazený v kategorii obrazy. Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler pro své zákazníky prodává top sortiment. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový výrobek Rámeček Prisma 10x10 Brass od společnosti s výborným jménem Möbler můžete pořídit v naší online nabídce za super peníze. Aktuálně v akci za 399 Kč.