Rámeček Prisma 10×10 Měď

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z... více informací »
Rámeček Prisma 10x10 Měď
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z...

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z kovu. Rámeček z drátů drží vaše fotografie mezi dvěma skleněnými tabulemi a konstrukce na zadní straně rámu vytvoří nápadný a okouzlující dekorativní prvek.

Výška (cm):15
Šířka (cm):15
Hloubka (cm):8
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:měď
Výrobce: Möbler Oblíbený a akční výrobek Rámeček Prisma 10×10 Měď můžete pořídit mimo jiné tady na našem webu zařazený v sekci obrazy. Nyní si můžete koupit parádní produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další zboží značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Rámeček Prisma 10x10 Měď od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler máte možnost dostat momentálně na webu za extra cenu! Právě lze objednat jen za 399 Kč.