Rámeček Prisma 10×15 Brass

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z... více informací »
Rámeček Prisma 10x15 Brass
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z...

Fotorámeček Prisma je geometrickým designovým příslušenstvím, které bude vypadat dobře v jakémkoli interiéru. Byl vyroben z kovu. Rámeček z drátů drží vaše fotografie mezi dvěma skleněnými tabulemi a konstrukce na zadní straně rámu vytvoří nápadný a okouzlující dekorativní prvek.

Výška (cm):20
Šířka (cm):15
Hloubka (cm):7
Výrobce:UMBRA
Materiál:kov, sklo
Barva:mosaz
Výrobce: Möbler Tento velmi žádaný produkt Rámeček Prisma 10×15 Brass můžete sehnat snadno tu zařazený v kategorii obrazy! Nyní koupíte oblíbené kousky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. Tento výrobce Möbler dodává skvělý sortiment. Udělejte radost sami sobě! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Rámeček Prisma 10x15 Brass od společnosti s úžasnou pověstí Möbler snadno můžete získat zde teď za skvělou cenu. Na našich stránkách za 399 Kč.