Regál BELFAST 2 black

Regál Belfast 2 je dokonale řešení pro osoby, které mají rádi pořádek. Konstrukce je vyrobená z kovu lakovaného černou barvou... více informací »
Regál BELFAST 2 black
Značka: Möbler
3 799 Kč
Do obchodu
Regál Belfast 2 je dokonale řešení pro osoby, které mají rádi pořádek. Konstrukce je vyrobená z kovu lakovaného černou barvou...

Regál Belfast 2 je dokonale řešení pro osoby, které mají rádi pořádek. Konstrukce je vyrobená z kovu lakovaného černou barvou práškovou metodou. Police je dřevo Paulovnie lakované černou barvou , které je odolné a díky lakování je dodatečně zabezpečené. Police je možné použít v libovolné konfiguraci.
Výrobce: Möbler
Vysoce kvalitní produkt jde pořídit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v kategorii knihovny! Připravili jsme unikátní kousky z této populární kategorie za super peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Hodně žádaný produkt Regál BELFAST 2 black od našeho výrobce Möbler jednoduše můžete sehnat tady a teď právě opravdu výhodně! V akci od 3 799 Kč.