Regál Cilyan Z

Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá... více informací »
Regál Cilyan Z
Značka: Möbler
1 199 Kč
Do obchodu
Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá...

Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá výjimečně lehká a elegantní. Černý nábytkový rám s práškovým nástřikem se vyznačuje vysokou trvanlivostí, odolností proti korozi, vysokou teplotou a mechanickým poškozením, díky čemuž významně zvyšuje funkční a estetické hodnoty nábytku. Dvě police jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF desky pokryté laminátem imitujícím dřevo, díky čemuž jsou povrchy polic hladké a odolné. Jednoduchou konstrukci podepírají ocelové tyče, které jsou kromě konzolové funkce také zajímavým dekorativním prvkem. Cilyan lze použít jako noční stolek, stojan na boty nebo knihovnu v kanceláři.
Max.nosnost na jedno lůžko: 10 kg
Výrobce: Möbler Žádaný produkt Regál Cilyan Z je k dispozici bez obtíží tu zařazený v sekci knihovny. Nyní koupíte zcela nové kusy z této kategorie za báječnou cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbler dodává skvělý sortiment. Však to vidíte sami.

Tento akční a ve slevě produkt Regál Cilyan Z od společnosti s úžasnou pověstí Möbler lze zakoupit online za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za 1 199 Kč.