Regál Seaford 2 M dub kov

Regal Seaford 2 může být knihovna na knihy, různé drobné ozdoby, na brýle a brýle, místo pro uložení dokumentů nebo vybavení... více informací »
Regál Seaford 2 M dub kov
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Regal Seaford 2 může být knihovna na knihy, různé drobné ozdoby, na brýle a brýle, místo pro uložení dokumentů nebo vybavení...

Regal Seaford 2 může být knihovna na knihy, různé drobné ozdoby, na brýle a brýle, místo pro uložení dokumentů nebo vybavení domácí dílny. Regal Seaford 2 má novou tvář. Dekorativní kovové držáky plní nejen konstrukční funkci, ale také dekorativní. Struktura stojanu byla práškově lakovaná černě. Dokonale kompatibilní s policemi MDF. Tyče byly chráněny dýhou napodobující dřevo.
Výrobce: Möbler Zcela unikátní kus Regál Seaford 2 M můžete koupit rovnou u nás umístěný v sekci knihovny! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární rubriky za outletovou cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte na další skvělé produkty od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný produkt Regál Seaford 2 M dub kov od výrobce Möbler lze získat zrovna za zcela nejnižší cenu! Právě teď za cenu 3 299 Kč.