Regál Seaford VI dub

Knihovna Seaford VI je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i... více informací »
Regál Seaford VI dub
Značka: Möbler
2 499 Kč
Do obchodu
Knihovna Seaford VI je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i...

Knihovna Seaford VI je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i veřejné prostory. Díky jeho jednoduchosti nebudete mít žádný problém najít pro něj místo ve svých prostorách. Kombinace dřeva a kovu je trend, který dlouho zůstane v interiérové módě

Výška (cm):119,5
Šířka (cm):35
Hloubka (cm):37
Výrobce:Actona
Barva:černá, přírodní
Materiál:kov, deska MDF, polypropylen
Barva nohou:černá
Typ základního materiálu:kov
Vyžaduje montáž:ano
Typ materiálu:deska MDF
Styl:moderní, skandinávský
Výrobce: Möbler Hodně povedený produkt máte možnost pořídit právě teď u nás v sekci knihovny! Připravili jsme nové výrobky ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbler prodává prvotřídní produkty. Udělejte si radost.

Nový výrobek Regál Seaford VI dub od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler lze nakoupit právě teď v nabídce napořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 499 Kč.