Regál Wall černý

Designová knihovna Wall je dokonalým řešením pro všechny interiéry. Vyrobená z kovu a vysoce kvalitní dřevovláknité desky (MDF)... více informací »
Regál Wall černý
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Designová knihovna Wall je dokonalým řešením pro všechny interiéry. Vyrobená z kovu a vysoce kvalitní dřevovláknité desky (MDF)...

Designová knihovna Wall je dokonalým řešením pro všechny interiéry. Vyrobená z kovu a vysoce kvalitní dřevovláknité desky (MDF) přidá každému interiéru modernost a čerstvost. Knihovna je také k dispozici v jiných barvách.

Výška (cm):189
Šířka (cm):66,5
Hloubka (cm):35
Výrobce:Actona
Barva:černá
Materiál:deska MDF, kov
Počet polic:5
Typ základního materiálu:dřevo
Barva nohou:černá
Typ materiálu:dřevo, deska MDF
Vyžaduje montáž:ano
Styl:moderní, skandinávský
Výrobce: Möbler
Kvalitní a oblíbený produkt Regál Wall černý je k dostání také tu na našich stránkách v oblíbené kategorii knihovny! Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! Významná značka Möbler vás obohatí o vynikající produkty Podívejte se sami! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Regál Wall černý od známé značky Möbler jde pořídit momentálně v naši nabídce za super peníze. Nyní za akční cenu 3 699 Kč.