Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + box

Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + boxPředstavujeme vám nový model podomítkové sady Flush Lungo. Díky všestrannosti a... více informací »
Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + box
Značka: Möbler
7 499 Kč
Do obchodu
Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + boxPředstavujeme vám nový model podomítkové sady Flush Lungo. Díky všestrannosti a...

Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + box

Představujeme vám nový model podomítkové sady Flush Lungo. Díky všestrannosti a úžasné estetice je sada vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar prvků nad omítkou byl potažen laserem čtyřikrát potaženým chromem nejvyšší kvality. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškození a změně barvy. Sada obsahuje ultra tenkou 2mm kulatou sprchovou hlavu 30 cm, baterie s odkrytými a skrytými prvky, hadici s sprchovou hlavicí a bodovou sadu. Sada Lungo je ideální pro lidi, kteří hledají neobvyklá řešení a chtějí vytvořit originální a jedinečnou koupelnu svých snu.


Materiál provedení: ocel nerezová
Povrchová úprava sprchové sady: chrom
Systém box: ano
Rozměry sprchy: 30 x 30 cm
Připojení na trysku: 1/2 celá
V sadě: baterie skrytá, sprchová hlavice, rameno do sprchy, váz 1500 mm, hlavice, držák na hlavici, maskování
Vlastnosti: systém ANTI-CALC, konektor ball umožňující libovolné nastavení sprchy
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: Möbler
Zlevněný produkt Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + dostanete taky tady na stránkách ve známé rubrice sprchové kouty. Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Sada sprchovací podomítková REA LUNGO chrom + box s pečetí kvality od značky Möbler naleznete právě dnes pořád výhodně. V akci za cenu 7 499 Kč.