Sada stolků Intesi Havana

Sada Havana je průmyslový stůl, který má neomezený počet použití. Jejich dekorativní kovové vrcholy, potažené práškovou... více informací »
Sada stolků Intesi Havana
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Sada Havana je průmyslový stůl, který má neomezený počet použití. Jejich dekorativní kovové vrcholy, potažené práškovou...

Sada Havana je průmyslový stůl, který má neomezený počet použití. Jejich dekorativní kovové vrcholy, potažené práškovou barvou v černé barvě, budou ideálním místem pro všechny druhy dekorací, květináče nebo vázu. Vzhledem k tomu, že jeden stůl je vyšší a druhý nižší, jsou také kompaktní a můžeme je uspořádat v jakékoli konfiguraci. Podstavec stolu je také vyroben z kovu a černě práškově lakovaný.
Rozměry horního stolu: Výška- 90, Šířka-34, Hloubka 34 Rozměry spodního stolu: Výška- 75, Šířka-30, Hloubka 30
Výrobce: Möbler
Často hledaný kousek Sada stolků Intesi Havana máte možnost dostat přímo na stránkách umístěný v sekci konferenční stolky. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce Möbler může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento exkluzivní produkt Sada stolků Intesi Havana od skvělé a známé značky Möbler máte možnost koupit na našich stránkách za parádní cenu. Nyní pořídíte jen za 1 999 Kč.