Sada stolků Spiro dub

Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky... více informací »
Sada stolků Spiro dub
Značka: Möbler
4 299 Kč
Do obchodu
Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky...

Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky kulatého stolu jsou vyrobeny z laminované desky MDF. Laminát se vzorem a barvou přírodního dubu ladí s černou kovovou základnou stolů. Kulaté stoly mají odolný a stabilní podstavec vyrobený z práškově lakovaného kovu. Stolní sada Spiro je dokonalým konferenčním stolkem do obývacího pokoje nebo čekárny. Stoly v moderním stylu se hodí do každého interiéru a budou jeho ozdobou.
Hmotnost stolů: 15 kg.
Rozměry kartonu: 86 x 17,2 x 77,5 cm
Výrobce: Möbler
Velmi oblíbený produkt jde sehnat právě zde tu v oblíbené kategorii konferenční stolky. Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci!

Tento kvalitní kousek Sada stolků Spiro dub od známého předního výrobce Möbler jde sehnat právě teď v naší nabídce v akci! Výhodně za super cenu 4 299 Kč.