Sada stolků Spiro kouřové oválné

Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky... více informací »
Sada stolků Spiro kouřové oválné
Značka: Möbler
4 499 Kč
Do obchodu
Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky...

Moderní sada dvou kulatých konferenčních stolků, jejichž nepochybnou výhodou je možnost skrýt menší pod větším. Desky kulatého stolu jsou vyrobeny z laminované desky MDF. Laminát se vzorem a barvou přírodního dubu ladí s černou kovovou základnou stolů. Kulaté stoly mají odolný a stabilní podstavec vyrobený z práškově lakovaného kovu. Stolní sada Spiro je dokonalým konferenčním stolkem do obývacího pokoje nebo čekárny. Stoly v moderním stylu se hodí do každého interiéru a budou jeho ozdobou.
Hmotnost stolů: 15 kg.
Rozměry krabice: 81 x 14 x 75 cm
Výrobce: MöblerSuper produkt lze získat aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci konferenční stolky! Nyní pořídíte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Tento kvalitní kus Sada stolků Spiro kouřové oválné od populární značky Möbler máte možnost koupit aktuálně ve výprodejové akci. Cena od 4 499 Kč.