Skříňka Ashlan Wood

Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice,... více informací »
Skříňka Ashlan Wood
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice,...

Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice, ale také do obývacího pokoje. Skříňka byla vyrobena z MDF zakončeného laminovaným dubovým dřevem. Ashlanova skříň může být umístěna vedle postele, ale může být také bez problémů zavěšena na zdi. Zásuvka o rozměrech 26,5 cm x 23,5 cm pojme malé předměty a prostor mezi deskami bude fungovat jako police na knihy nebo vaše oblíbené noviny.
Výrobce: Möbler Výjimečný a žádaný kus můžete nakoupit právě teď na našich stránkách v populární kategorii vitríny. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží ve zmiňované rubrice v akci. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Skříňka Ashlan Wood od značky s dobrým jménem Möbler jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 1 999 Kč.