Skříňka Kopenhaga bílá/ přírodní

Kodaňská skříňka je funkční kus nábytku ve světlém a svěžím skandinávském podnebí. Všechny prvky kodaňské řady jsou... více informací »
Skříňka Kopenhaga bílá/ přírodní
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Kodaňská skříňka je funkční kus nábytku ve světlém a svěžím skandinávském podnebí. Všechny prvky kodaňské řady jsou...

Kodaňská skříňka je funkční kus nábytku ve světlém a svěžím skandinávském podnebí. Všechny prvky kodaňské řady jsou jednoduše okouzlující, zejména díky použití štíhlých dřevěných nohou, které jsou také ozdobným prvkem skříňky. Bílé tělo a čela dokonale ladí s jemnými dřevěnými boky skříňky. Perfektní, jednoduché formy jsou nejen krásné, ale také extrémně funkční. Skříňka je prostorná díky dvěma zásuvkám a polici.
Rozměry balení: 83,5 x 40 x 50 cm.
Hmotnost: 22 kg
Výrobce: Möbler Hodně oblíbený produkt můžete najít prostě tu na našich stránkách v oblíbené sekci konferenční stolky. Najděte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Skříňka Kopenhaga bílá/ přírodní značky Möbler snadno pořídíte právě nyní za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 3 699 Kč.