Skříňka na boty Seaford A Dub

Police na boty Seaford je perfektním řešením pro minimalistické prostory. Vyrobeno z černě lakovaného kovu a MDF laminovaného... více informací »
Skříňka na boty Seaford A Dub
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Police na boty Seaford je perfektním řešením pro minimalistické prostory. Vyrobeno z černě lakovaného kovu a MDF laminovaného...

Police na boty Seaford je perfektním řešením pro minimalistické prostory. Vyrobeno z černě lakovaného kovu a MDF laminovaného dubu. 5 mm silný profil vytváří jednoduchou geometrickou strukturu, která vám v ideálním případě pomůže udržet pořádek v hale, předsíni nebo vestibulu. Skříň lze také použít jako malou knihovnu v obývacím pokoji, kde si můžete vedle pohovky vystavit v obývacím pokoji své oblíbené přístroje a konferenční stolek.
Výrobce: MöblerTento exkluzivní kousek jde získat zrovna na našem webu v populární sekci botníky. Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky ve zmíněné rubrice jednoduše online. Známá značka Möbler vám představuje prvotřídní produkty. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Skříňka na boty Seaford A Dub od této skvělé značky Möbler lze sehnat právě teď u nás levně! Výhodně za super cenu 2 599 Kč.