Skříňka noční Crane šedá

Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace... více informací »
Skříňka noční Crane šedá
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace...

Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace šedého a přírodního borového dřeva je charakteristická pro půdní interiéry. Jednoduchý tvar těla, vyrobený z laminované desky s hranou z PVC, je založen na minimalistické dřevěné konstrukci pokryté matným lakem. Skříňka má prostornou zásuvku. Skříň je stohovatelná
Rozměry balení 36,5 x 10 x 50 cm
Hmotnost: 7,1 kg
Max. zatížení: 20 kg
Výrobce: Möbler
Povedený produkt Skříňka noční Crane šedá lze zakoupit bez problémů tady a teď na našem webu zařazený v sekci noční stolky. Nyní získáte nové produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Značka Möbler má kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Skříňka noční Crane šedá pocházející od značky Möbler jednoduše můžete najít právě teď u nás se slevou! Nyní zakoupíte za 1 699 Kč.