Skříňka noční Thais přírodní

Thajský noční stolek je kombinací textur a barev. Do skříňky z borového dřeva a desky MDF se zásuvkami různých velikostí se... více informací »
Skříňka noční Thais přírodní
Značka: Möbler
4 499 Kč
Do obchodu
Thajský noční stolek je kombinací textur a barev. Do skříňky z borového dřeva a desky MDF se zásuvkami různých velikostí se...

Thajský noční stolek je kombinací textur a barev. Do skříňky z borového dřeva a desky MDF se zásuvkami různých velikostí se vejdou různé drobné předměty. Noční stolek Thais se skvěle hodí jako skříň do obývacího pokoje nebo jako klasický noční stolek. Čela skříně jsou vyrobena z dýhy. Úchyty zásuvek jsou velmi dekorativní prvek, protože každá z nich je jiná. Byly vyrobeny ze dřeva a kovu. Skříňka má čtyři dřevěné nohy v přírodní barvě.
Hmotnost: 7 kg.
Rozměry kartonu: 54,5 cm x 41 cm x 35,5 cm
Výrobce: Möbler
Nejprodávanější produkt Skříňka noční Thais přírodní jde koupit mimo jiné na našich stránkách umístěný v rubrice noční stolky. Připravili jsme ještě další produkty z této známé rubriky na pár kliknutí! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbler prodává špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento vynikající výrobek Skříňka noční Thais přírodní od kvalitního výrobce Möbler můžete najít zde nyní v akci! Akční cena 4 499 Kč.