Sprchová stěna Bler-1 100

Ve slevě kus Sprchová stěna Bler-1 100 značky Möbler lze sehnat momentálně za příznivou cenu. Nyní lze objednat jen za 6 915 Kč.
Sprchová stěna  Bler-1 100
Značka: Möbler
6 915 Dostupnost: není skladem
Do obchodu

Popis produktu

Moderní design s jemným nádechem geometrie jistě osvěží každou koupelnu a navodí úžasnou náladu, ať už je interiér zařízen v moderním, vintage nebo jiném stylu.

Černé profily v kombinaci s čirým sklem jsou dokonalou rovnováhou designu celého výrobku. Černé linie, které se táhnou podél stěny a vytvářejí vyvážený vzor, jsou další předností lahodící oku i těch nejvybranějších vkusů. Nastavitelné hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem.

Sprchová stěna Bler je nejen nepostradatelným nástrojem pro každodenní hygienu, ale také časem pro chvíle relaxace, kterou si po dlouhém dni zasloužíte. Vynaložili jsme veškeré úsilí na to, aby byl výrobek kromě své prvotřídní funkčnosti také jedinečným prvkem ve vaší koupelně a poskytoval potěšení nejen vašemu tělu, ale i očím. Uděláme z vaší koupelny něco víc než jen místo pro osvěžení.

Pro maximální pohodlí je naše stěna potažena inovativní nanovrstvou Easy Clean, což je technologie, která vám umožní udržovat stěnu dokonale čistou s minimálním úsilím. Udržujte dokonalou čistotu bez použití silných čisticích prostředků. Dodávaná podlahová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením. Černá barva se nanáší během výrobního procesu a poté se spolu s křídlem dvakrát kalí při teplotě 600-800 °C. To zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Pouze tato metoda zaručuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

V našem obchodě najdete správné sprchové soupravy, odtoky a další příslušenství pro vybavení koupelny. Těšíme se na vás!

Pokyny

CAD
Výrobce: Möbler