Stínidlo Marble pískové

Mramorové stínidlo je vyrobeno z látky. Mramorový tisk je jedním z trendů, který si navždy našel cestu do interiéru. Jemný... více informací »
Stínidlo Marble pískové
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Mramorové stínidlo je vyrobeno z látky. Mramorový tisk je jedním z trendů, který si navždy našel cestu do interiéru. Jemný...

Mramorové stínidlo je vyrobeno z látky. Mramorový tisk je jedním z trendů, který si navždy našel cestu do interiéru. Jemný pískový odstín s černými akcenty je perfektní kombinací, která vyzdobí interiér. Stínidlo bude vypadat skvěle s paticí žárovek Strado nebo Savi. Rozměry stínidla jsou 23x17x17
Výrobce: MöblerVelmi žádaný produkt jde nakoupit bezprostředně na webu ve známé rubrice stolní lampy! Získejte podobné produkty z této známé kategorie za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Stínidlo Marble pískové od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler pohodlně nakoupíte ještě dnes až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 999 Kč.