Stolek balkonový Zola modrý

Kovově modrý balkonový stolek je zajímavou deskou stolu, která nám umožní vypít ranní kávu nebo sníst snídani na čerstvém vzduchu. Horní deska... více informací »
Stolek balkonový Zola modrý
Značka: Möbler
1 499 Kč
Do obchodu
Kovově modrý balkonový stolek je zajímavou deskou stolu, která nám umožní vypít ranní kávu nebo sníst snídani na čerstvém vzduchu. Horní deska...

Kovově modrý balkonový stolek je zajímavou deskou stolu, která nám umožní vypít ranní kávu nebo sníst snídani na čerstvém vzduchu. Horní deska stolu 60x43cm umožní příjemnou snídani až pro dvě osoby. Malý balkónový stolek s maximální nosností 50 byl natřen modrou barvou. Navíc je galvanizovaný, takže je odolný proti povětrnostním vlivům. Rozměry jednotlivých balení: 51×5,5×61,5cm
Výrobce: Möbler
Diskontní kousek Stolek balkonový Zola modrý můžete sehnat snadno tady u nás v kategorii zahradní stolky. Podívejte se na další výrobky z této kategorie za super ceny.

Tento neodolatelný produkt Stolek balkonový Zola modrý od kvalitního výrobce Möbler snadno získáte v aktuální nabídce opravdu výhodně! Ve skvělé akci za 1 499 Kč.