Stolek Ethos přírodní/bílý

Moderní stůl Ethos bude užitečný v jakémkoli prostoru. Bude to ideální místo pro klíče v předsíni, konferenční stolek, kde... více informací »
Stolek Ethos přírodní/bílý
Značka: Möbler
2 099 Kč
Do obchodu
Moderní stůl Ethos bude užitečný v jakémkoli prostoru. Bude to ideální místo pro klíče v předsíni, konferenční stolek, kde...

Moderní stůl Ethos bude užitečný v jakémkoli prostoru. Bude to ideální místo pro klíče v předsíni, konferenční stolek, kde si můžete dát kávu na pohovku v obývacím pokoji nebo dokonce jako místo pro ručník v koupelně. Stůl je také jedinečným dekorativním předmětem. Horní část produktu je vyrobena z laminované desky v barvě dřeva, což je materiál ceněný pro svou extrémně vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Okraj desky stolu s mírně řezaným okrajem zdůrazňuje jedinečný styl stolu. Konstrukce je upevněna na odolném podstavci v elegantní bílé barvě. Základna zajišťuje nejen velkou stabilitu, ale zaujme také originálním geometrickým tvarem. Netradiční design stolu umožní, aby se perfektně hodil do moderního aranžmá, do hotelových lobby nebo dokonce do čekárny. Neutrální a proto nadčasové barvy snadno ladí s vaším interiérem a nikdy nevyjdou z módy.
Rozměry kartonu: 50 x 61 x 50 cm
Max.počet položek v krabici: 4
Výrobce: Möbler
Nový produkt Stolek Ethos přírodní/bílý jde získat teď tady u nás v populární sekci konferenční stolky! Nyní najdete ostatní výrobky z této kategorie ve výprodejové akci!

Tento nejprodávanější produkt Stolek Ethos přírodní/bílý značky Möbler snadno můžete najít na našich stránkách nyní extra se slevou. V akci za cenu 2 099 Kč.