Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný

Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v... více informací »
Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v...

Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v průmyslových, podkrovních a moderních interiérech, které přinášejí eleganci a styl. Stolek vyžaduje montáž., maximální zatížení je 30 kg, není vhodný pro venkovní použití. Funguje v komerčních, kancelářských, hotelových a domácích prostorech.
Výrobce: MöblerOblíbený a kvalitní výrobek Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný jde pořídit také tu na webu v oblíbené kategorii konferenční stolky. Mrkněte na jiné zboží ze zmíněné sekce za výhodné peníze! Tato značka Möbler vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další zboží od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný od kvalitní společnosti Möbler snadno najdete v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Akční cena 1 999 Kč.