Stolek kávový ALISMA kulatý gold/marable

Stolek Alisma kulatý je vyrobený ze skla spojeného se zlatým kovovým základem. Geometrie s mramorovou povrchovou úpravou je... více informací »
Stolek kávový ALISMA kulatý gold/marable
Značka: Möbler
6 599 Kč
Do obchodu
Stolek Alisma kulatý je vyrobený ze skla spojeného se zlatým kovovým základem. Geometrie s mramorovou povrchovou úpravou je...

Stolek Alisma kulatý je vyrobený ze skla spojeného se zlatým kovovým základem. Geometrie s mramorovou povrchovou úpravou je dnešním trendem moderního designu. Skleněná deska o tloušťce 6mm je odolná a solidní.
Výrobce: Möbler
Ve slevě tento produkt Stolek kávový ALISMA kulatý máte možnost nakoupit teď tu na našem webu v oblíbené sekci konferenční stolky! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný kousek Stolek kávový ALISMA kulatý gold/marable od skvělého a známého výrobce Möbler jde koupit tady a teď právě za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 6 599 Kč.