Stolek kávový Azalea bílý

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina... více informací »
Stolek kávový Azalea bílý
Značka: Möbler
8 499 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina...

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina horní části byla pokryta 5mm mléčným sklem. Základ stolu tvoří kovové matné nohy. Díky tomu, že byly práškově nalakovány, jsou dokonale pokryty bílým barvivem. Stůl je otevíratelný shora. Má dvě police a úložný prostor.
Výrobce: Möbler
Nejprodávanější produkt Stolek kávový Azalea bílý máte možnost pořídit bezprostředně tady u nás v oblíbené rubrice konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární kategorie ve slevě. Značka Möbler vyrábí top výrobky. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Stolek kávový Azalea bílý od přední společnosti Möbler jednoduše naleznete u nás právě za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 8 499 Kč.