Stolek kávový Chevano

Konferenční stolek Chevano se díky své univerzálnosti bude perfektně hodit do každé místnosti zdobené v moderním i klasickém... více informací »
Stolek kávový Chevano
Značka: Möbler
3 099 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Chevano se díky své univerzálnosti bude perfektně hodit do každé místnosti zdobené v moderním i klasickém...

Konferenční stolek Chevano se díky své univerzálnosti bude perfektně hodit do každé místnosti zdobené v moderním i klasickém stylu. Perfektní pro společnost pastelových barev s přidáním černých akcentů, které zdůrazní a zvýrazní to nejlepší z nich. Tento kus nábytku bude bezpochyby hlavním místem setkání odpolední kávy s blízkými. Díky svému nepravidelnému tvaru vypadá originálně a díky zaobleným hranám dodá interiéru vizuální lehkost a jemnost. Základna nábytku je vyrobena z gumového dřeva, které je odolné a stabilní, díky čemuž nám nábytek bude dlouho sloužit. Přírodní barevné nohy dokonale ladí s barevnou deskou stolu.
Maximální zatížení nábytku je 20 kg.
Výrobce: Möbler Povedený produkt můžete najít mimo jiné tu na našem webu zařazený v rubrice konferenční stolky. Připravili jsme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu.

Výjimečný a žádaný kus Stolek kávový Chevano od společnosti s výborným jménem Möbler máte možnost nakoupit zrovna za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 3 099 Kč.