Stolek kávový Intesi Link

Kávový stolek Intesi Link je vyrobený z kovu lakovaného práškovou metodou černou barvou v matné povrchové úpravě. Dvě desky... více informací »
Stolek kávový Intesi Link
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Kávový stolek Intesi Link je vyrobený z kovu lakovaného práškovou metodou černou barvou v matné povrchové úpravě. Dvě desky...

Kávový stolek Intesi Link je vyrobený z kovu lakovaného práškovou metodou černou barvou v matné povrchové úpravě. Dvě desky způsobí, že může být používán jako stolek kávový, nebo místem pro postavení své oblíbené rostliny, nebo pro uložení časopisů. Kostra stolku je rozkládací.
Výrobce: MöblerUnikátní a oblíbený kousek Stolek kávový Intesi Link pořídíte pohodlně tu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této populární kategorie z pohodlí domova! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler má k dispozici skvělý sortiment.

Neodolatelný výrobek Stolek kávový Intesi Link od předního výrobce Möbler jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Výhodně za cenu 699 Kč.