Stolek Knut dřevo teakové

Teaková stolička byla navržena pro lidi, kteří rádi komunikují s přírodou. Dřevo použité k výrobě stolice je recyklovaný... více informací »
Stolek Knut dřevo teakové
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Teaková stolička byla navržena pro lidi, kteří rádi komunikují s přírodou. Dřevo použité k výrobě stolice je recyklovaný...

Teaková stolička byla navržena pro lidi, kteří rádi komunikují s přírodou. Dřevo použité k výrobě stolice je recyklovaný materiál. Díky tomu je každá stolička jedinečná a jedinečná. Díky různým tvarům a barvám je stolička jedinečná. Je to stolička nejen do interiéru v boho stylu, ale také do surových průmyslových interiérů.
Výrobce: Möbler Kvalitní a levný produkt Stolek Knut dřevo teakové je k sehnání bezstarostně tu na našem webu v oblíbené rubrice barové stolky! Vyberte si jiné výrobky z této populární rubriky za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler pro vás vyrábí top výrobky

Tento exkluzivní výrobek Stolek Knut dřevo teakové od skvělé a známé značky Möbler lze sehnat na našich stránkách teď právě za super peníze. Nabídka od 1 699 Kč.