Stolek/koš Chevron černý/dřevo

Stůl / koš Chevron je dokonalým doplňkem interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také... více informací »
Stolek/koš Chevron černý/dřevo
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Stůl / koš Chevron je dokonalým doplňkem interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také...

Stůl / koš Chevron je dokonalým doplňkem interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také konferenčním stolkem. Jeho kulatý, přírodní, dřevěný povrch dokonale zapadá do černě lakované základny. Geometrické vzory na základě připomínají styl art deco. Chevron je perfektní stůl do obývacího pokoje nebo haly.
Hmotnost koše: max. 1,7 kg ks v kartonu: 6
Rozměry kartonu: 40,5 cm x 40,5 cm x 86 cm
Výrobce: Möbler Unikátní produkt Stolek/koš Chevron černý/dřevo můžete najít přímo tu na webu umístěný v kategorii barové stolky. Nyní koupíte unikátní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kousky od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Stolek/koš Chevron černý/dřevo od výrobce se zárukou kvality Möbler snadno získáte tady a teď právě opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 599 Kč.