Stolek Marmara S

Stůl Marmara S je moderní, designový produkt, který se hodí do průmyslových interiérů. Je vysoký 36 cm a průměr 30 cm. Černé,... více informací »
Stolek Marmara S
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Stůl Marmara S je moderní, designový produkt, který se hodí do průmyslových interiérů. Je vysoký 36 cm a průměr 30 cm. Černé,...

Stůl Marmara S je moderní, designový produkt, který se hodí do průmyslových interiérů. Je vysoký 36 cm a průměr 30 cm. Černé, kovové nohy se spodním ozdobným prvkem a mramorovou deskou z MDF desky tvoří zajímavou, nepostřehnutelnou kombinaci. Hlavně určený k zobrazení květin, může mít také mnoho dalších různých funkcí. Řada Marmara má také svůj větší protějšek Marmara M.
Výrobce: Möbler Zcela unikátní výrobek získáte bezstarostně na stránkách zařazený v sekci barové stolky. Nyní získáte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Stolek Marmara S od známé značky Möbler je k dostání v naší nabídce ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 599 Kč.