Stolek Pilule bílý

Stůl Pilule je skandinávský styl okouzlený malým stolkem. Kulatý stůl je vyroben ze dřeva, kovu a MDF. Deska stolu je dřevěné... více informací »
Stolek Pilule bílý
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Stůl Pilule je skandinávský styl okouzlený malým stolkem. Kulatý stůl je vyroben ze dřeva, kovu a MDF. Deska stolu je dřevěné...

Stůl Pilule je skandinávský styl okouzlený malým stolkem. Kulatý stůl je vyroben ze dřeva, kovu a MDF. Deska stolu je dřevěné víko. Víko má otvor, který můžete použít k jeho odstranění. Pod víkem je spousta úložného prostoru. Boky stolu jsou dekorativní překližka s opakujícím se vzorem. Základem stolu jsou kovové nohy. Černý základ s práškovým nástřikem podepírá stůl a poskytuje mu správnou výšku.
Hmotnost stolu: 4 kg
Maximální počet kusů v krabici: 1
Rozměry krabice: 36 cm x 37 cm x 28,5 cm
Výrobce: Möbler Vynikající produkt Stolek Pilule bílý můžete najít právě teď tu na našem webu umístěný v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky jednoduše online. Populární značka Möbler dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky.

Tento diskontní produkt Stolek Pilule bílý od přední společnosti Möbler máte možnost najít momentálně na webu skutečně výhodně! Levně za cenu 1 699 Kč.