Stolek Pistachio bílý

Tabulka Pista je kvintesencí glamour stylu. Dokonale splynou s interiéry plnými nádhery, elegantního nábytku a exkluzivních... více informací »
Stolek Pistachio bílý
Značka: Möbler
4 699 Kč
Do obchodu
Tabulka Pista je kvintesencí glamour stylu. Dokonale splynou s interiéry plnými nádhery, elegantního nábytku a exkluzivních...

Tabulka Pista je kvintesencí glamour stylu. Dokonale splynou s interiéry plnými nádhery, elegantního nábytku a exkluzivních doplňků. Deska stolu z tvrzeného skla o tloušťce 10 mm je vybavena deskou 10 mm MDF s dýhou napodobující mramor. Černé nohy a podpora z kovu zajišťují stabilitu a odolnost. Konce nohou stolu jsou zdobeny zlatým kovovým překrytím, které dodává stolu lesk. Kombinace mramorového vzoru a zlatých a černých barev vytváří dojem luxusního předmětu, který jistě ozdobí váš obývací pokoj a dodá mu třídu a styl. První karton: 8 x 74 x 130 cm, druhý karton: 10 x 65 x 36 cm
Výrobce: Möbler Kvalitní a žádaný výrobek Stolek Pistachio bílý seženete aktuálně na stránkách v populární sekci konferenční stolky! Nyní můžete získat nové výrobky z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato vyjímečná značka Möbler nabízí vynikající sortiment Nakupujte výhoděn u nás. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Stolek Pistachio bílý značky Möbler můžete nakoupit zde nyní skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 4 699 Kč.