Stolek s držákem Bellwood bílý/přírodní

Stůl ze dřeva a kovu je moderním a praktickým doplňkem každého obytného prostoru. Stůl Bellwood je moderním řešením pro... více informací »
Stolek s držákem Bellwood bílý/přírodní
Značka: Möbler
3 099 Kč
Do obchodu
Stůl ze dřeva a kovu je moderním a praktickým doplňkem každého obytného prostoru. Stůl Bellwood je moderním řešením pro...

Stůl ze dřeva a kovu je moderním a praktickým doplňkem každého obytného prostoru. Stůl Bellwood je moderním řešením pro uvolněné kabely a předměty. Stůl vyrobený z kovu a dřeva lze použít v jakémkoli prostoru a poskytuje multifunkční i sofistikované úložiště. Stůl má pod horní částí háček, který slouží k uchycení nabíjecího kabelu zařízení. Stůl je také vybaven bočním otvorem pro napájecí kabely. Deska stolu je ideální pro telefon, knihu nebo sklenku vína a nádoba pod ním je skvělá pro kabely nebo větší předměty, jako jsou deky nebo knihy.
Výrobce: Möbler Tento exkluzivní produkt Stolek s držákem Bellwood bílý/přírodní máte možnost dostat snadno u nás umístěný v sekci barové stolky! Podívejte se na parádní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu!

Velmi oblíbený kus Stolek s držákem Bellwood bílý/přírodní pocházející od značky Möbler máte možnost sehnat tady a teď právě za super peníze. Levně za cenu 3 099 Kč.