Stolička Bolsa přírodní/bílý

Leitmotivem Bolsa stolice je pohodlí a přirozenost. Stolička je měkké a dekorativní sedadlo ve stylu boho. Je dalším členem... více informací »
Stolička Bolsa přírodní/bílý
Značka: Möbler
1 099 Kč
Do obchodu
Leitmotivem Bolsa stolice je pohodlí a přirozenost. Stolička je měkké a dekorativní sedadlo ve stylu boho. Je dalším členem...

Leitmotivem Bolsa stolice je pohodlí a přirozenost. Stolička je měkké a dekorativní sedadlo ve stylu boho. Je dalším členem speciálně vybrané řady produktů Malawi Forest Collection. Stolici a celou kolekci charakterizují přírodní materiály a barvy odvozené od přírody. Základ stolu tvoří čtyři dřevěné nohy. Dřevo prošlo minimálním ošetřením, aby si zachovalo svůj přirozený vzhled a strukturu. Sedadlo stoličky je z mořské trávy spojené navzájem nití. Polovina sedadla je namalovaná modře.
Max.nosnost: 100 kg
Výrobce: Möbler Kvalitní a žádaný výrobek seženete bez problémů tady na webu v oblíbené sekci stoličky. Nyní můžete koupit nové zboží z naší kategorie ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce Möbler má k dispozici kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Super výrobek Stolička Bolsa přírodní/bílý od známé kvalitní značky Möbler je k získání v naší aktuální nabídce ve slevě. Ceny již od 1 099 Kč.