Stolička Pemba Intesi

Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny... více informací »
Stolička Pemba Intesi
Značka: Möbler
1 199 Kč
Do obchodu
Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny...

Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny vedle pohovky nebo křesla. Jeho průmyslový charakter zapadá do půdních prostor, plný prostoru – zakončený cihlovými nebo betonovými zdmi a jedinečným nábytkem a předměty. Aby se zvýraznila přírodní krása, je sedadlo naolejované, odkryje nádoby a celé to impregnuje. Taburet lze použít nejen jako sedačku, ale také jako opěrku nohou nebo stůl u postele.
Výrobce: Möbler Ve slevě tento výrobek Stolička Pemba Intesi můžete sehnat pohodlně tady u nás v sekci stoličky. Vyberte si akční produkty z naší rubriky za rozumné peníze!

Tento velmi žádaný produkt Stolička Pemba Intesi od top značky Möbler lze sehnat tady a teď právě opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 1 199 Kč.